Prestižiniai NT apdovanojimai verslo centrui „Artery“: pripažintas geriausiu biurų pastatu ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos jūros regione

Garsaus JAV architekto Danielio Libeskindo suprojektuotas verslo centras „Artery“ įvertintas net dvejais prestižiniais nekilnojamojo turto (NT) apdovanojimais.

Lenkijoje vykusiuose kasmetiniuose Baltijos jūros regiono NT apdovanojimuose „Artery“ biurų kompleksas įvertintas už pažangiausią dizainą ir funkcionalumą bei pripažintas geriausiu verslo centrų projektų kategorijoje. Įvairiose šio NT konkurso kategorijose varžėsi dalyviai iš Lenkijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos, Danijos, Vokietijos, Švedijos ir Suomijos.

Pasak verslo centrą vystančios bendrovės „Lords LB Asset Management“ fondų valdytojo Mariaus Žemaičio, šis įvertinimas parodo, kad projektas išskirtinis ne tik Lietuvos, bet daug platesniu geografiniu mastu.

Džiaugiamės, kad Lietuvos vardas skambėjo tarp geriausių nekilnojamojo turto objektų Baltijos jūros regione. Tai svarbus pripažinimas visai prie šio unikalaus objekto dirbusiai komandai ir įrodymas, kad mūsų šalyje sėkmingai įgyvendinami ypač aukšto lygio architektūriniai projektai“, – teigė M. Žemaitis.

Dešimtą kartą organizuotuose Baltijos NT apdovanojimuose, kurie vyko Vilniuje, ekspertai įvertino pernai baigtus plėtoti būsto, biurų, prekybos, industrinius, viešbučių ir konversijos projektus. Biurų kategorijoje komisija laimėtoju pripažino šiemet baigtą statyti verslo centrą „Artery“, kuris laikomas bene sudėtingiausios architektūrinės išraiškos iš pastarojo dešimtmečio Baltijos šalyse sukurtų administracinės paskirties pastatų.

20 tūkst. kv. metrų pastate pritaikyta daug šiuolaikinių, novatoriškų sprendimų, kurie nuomininkams užtikrina aukšto lygio funkcionalumą ir komfortą.

„Artery“ jau įsikūrė verslo sektoriaus įmonių biurai bei viešosios erdvės su restoranų, kavinių, mažmeninės prekybos ir paslaugų zonomis.

Projektą, į kurį investicijos siekia per 90 mln. eurų, įgyvendina investicijų valdymo bendrovės „Lords LB Asset Management“ valdomas uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtas nekilnojamojo turto fondas „Lords LB Special Fund I Subfund A“.

Ryčio Galadausko („Verslo žinios“) nuotr.