„BMI Executive Institute“ įsikurs D. Libeskindo kurtame verslo centre „Artery“

„BMI Executive Institute“, organizuojantis aukščiausio lygio vadovų studijas, kitų metų pabaigoje įsikurs naujose erdvėse Vilniuje – dešiniajame Neries krante kylančiame Danielio Libeskindo projektuotame verslo centre „Artery“. „BMI Executive Institute“ savo veiklą tęs daugiau nei dvigubai didesnėse erdvėse – pirmadienį užbaigtas nuomos sandoris dėl 700 kv. m. ploto septintajame bokšto aukšte su terasa.

Anot „BMI Executive Institute“ vadovės Jurgos Bendikaitės-Ursavas, „Artery“ buvo pasirinktas siekiant visai didelei bendruomenei – studentams, dėstytojams, alumnams ir administracijos darbuotojams –suteikti galimybę mokytis ir dirbti vienoje gražiausių sostinės vietų. Čia pro patalpų langus ir terasą atsivers centro, upės ir Gedimino pilies panorama.

„Vietą rinkomės remdamiesi dviem esminiais kriterijais – funkcionalumo ir estetikos. Mūsų bendruomenė vienija vadovus, kuriančius progresą visai šaliai ir už jos ribų, tad ieškojome erdvės, kuri pulsuotų pažangą, įkvėpimą, burtų ambicingus žmones. Šviesūs protai visais laikais vertino estetišką aplinką, tad vaizdas pro naujųjų patalpų langus buvo svarbus – tiek įkvėpimui, tiek poilsiui tarp darbų. Kitas aspektas – vietos ir patalpų patogumas, galimybė diegti daugiafunkcius sprendimus, laisvė modifikuoti patalpas, pritaikant jas prie besikeičiančių poreikių“, – sakė instituto vadovė.

Pasak J. Bendikaitės-Ursavas, naujose erdvėse planuojama atverti daugiau galimybių ne tik esamiems, bet ir būsimiems bendruomenės nariams, norintiems plėsti ir gilinti žinias –  dalyvauti renginiuose, atvirose paskaitose su dėstytojais iš prestižinių pasaulio verslo mokyklų ir universitetų.

Įrengiant naujas „BMI Executive Institute“ patalpas, verslo centre „Artery“ įsikurs erdvus biuras   administracijai su poilsio zona, funkcionali auditorija paskaitoms su mokymosi ir susikaupimo erdve. „Artery“ veiks ir „BMI Alumni Executive Club“ – instituto alumnus vienijantis klubas. Po įkurtuvių čia paskaitos vyks Vilniaus EMBA studijų programos dalyviams, atskirų kursų klausytis atvyks ir Briuselio EMBA programos nariai, taip pat čia bus vedamos trumposios programos ir mokymai įmonėms. Salės bus pritaikytos ir kokybiškam konferencijų, renginių organizavimui internetu.

Naujajame biure dirbs Vilniaus BMI darbuotojai, taip pat kelios vietos bus įrengtos atvykstantiems kolegoms iš Briuselio. Vadovės teigimu, jau kalbamasi ir su interjero architektų biurais, sprendžiant, kuriam bus patikėta sukurti instituto inovatyvumą ir tarptautiškumą atspindinčią interjero koncepciją.

D. Libeskindo suprojektuotas dvidešimties aukštų verslo centras „Artery“ sostinės Konstitucijos pr. planuojamą aukštingumą pasieks 2023 m. sausį, o įrengimas bus baigtas kitų metų rudenį. Projektą, į kurį investicijos siekia per 70 mln. eurų, įgyvendina investicijų valdymo bendrovės „Lords LB Asset Management“ valdomas fondas „Lords LB Special Fund I Subfund A“.

„Sveikiname „BMI Executive Institute“ prisijungus prie naujai buriamos „Artery“ bendruomenės. Jų išsirinktos erdvės – vienos patraukliausių projekte. Toks pasirinkimas suteikia galimybę dėmesio skirti ne tik efektyviam darbo vietų ir studijų erdvės išplanavimui, bet ir kokybiškos laisvalaikio zonos įrengimui: instituto bendruomenė galės mėgautis privačia stogo terasa su vaizdu į Gedimino pilį. Tikime, kad švietimo įstaigos poreikius išpildys ir miestui atvira laisvalaikio ir susitikimų zona pirmajame „Artery“ aukšte bei atriume, kurioje įsikurs jaukios kavinės ir parduotuvės“, – sako verslo centro vystytojo, bendrovės „Lords LB Asset Management“ fondų valdytojas Marius Žemaitis.

A+ energinio naudingumo klasės verslo centras išsiskirs savo tvarumu. Pastatui bus siekiama suteikti pasaulinį „BREEAM Excellent New Construction“ sertifikatą, o verslo centre įrengti inžineriniai sprendimai leis efektyviai naudoti energiją. Kiekviename iš 20 pastato aukštų bus įrengtos inovatyvios šildymo, vėdinimo, oro drėkinimo ir kondicionavimo sistemos, palaikančios produktyviam darbui palankų mikroklimatą. Architektūriniai sprendimai leis grožėtis miesto vaizdais 360 laipsnių kampu ir užtikrins puikų natūralios saulės šviesos kiekį.

Verslo centrui papildomos dinamikos suteiks ne tik jo lokacija centrinėje miesto dalyje, bet ir integruota požeminė Konstitucijos pr. perėja, kuri jungs Europos aikštę su Baltuoju tiltu. Siekiant suteikti galimybę „Artery“ komplekso nuomininkams ir svečiams keliauti tvariau, verslo centre bus įrengta dviračių saugykla ir vienas didžiausių sostinės elektromobilių bei elektrinių paspirtukų įkrovimo vietų kompleksų.

„BMI Executive Institute“ įkurtas 4 aukštųjų mokyklų – HEC Paris verslo mokyklos (Prancūzija), Liuveno verslo vadybos mokyklos (Belgija), NHH Norvegijos ekonomikos mokyklos ir Vytauto Didžiojo universiteto. Nuo 2020 metų pavasario BMI kartu su Liuveno verslo vadybos mokykla „Executive MBA“ vadovų studijų programą organizuoja ir Briuselyje, kur šiuo metu renkama jau trečioji laida.

Per daugiau nei 20 metų, nuo įkūrimo 1999 m., instituto tarptautinė „Executive MBA“ programa išugdė beveik tūkstantį vadovų, šiandien sėkmingai valdančių įmones Lietuvoje ir 30-yje užsienio šalių, kuriančių savo verslus. Dar per 6000 vadovų studijavo BMI trumposiose programose.